Hakkimizda

2008 yilindan beri saglik sektöründe faaliyet gösteren MEDKENT MEDIKAL ilkeli ve kendini yenileyen ve yeniliklere açik olan firma olarak profesyonelligi ilke edinmis bir firmadir.


testimonial

Faaliyet alanlarımız Acil Tip dünyası, Ambulans, Anestezi Yoğun Bakım Üniteleri, Genel Cerrahi ve Hastane geneli tıbbi malzemelerinden oluşup bu alanlarda distribütörlüklerimiz, dağıtıcılığımız ve bayiliklerimiz bulunmaktadır.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Satış ve ticari hedeflerimiz


testimonial

Satış ve ticari hedeflerimizi arttırmayı düşünerek, portföyümüzdeki tüm ürünleri Türkiye’nin birçok yerine dağıtmakta ve daha geniş alanlara yaymak düşüncesiyle yola çıkarak yurtiçinde ve yurtdışında adımızı tanıtmaya çalışmaktayız.


 

İlkelerimiz


Misyonumuz

new

Profesyonel kadromuzla birlikte hiç bir fedakârlıktan kaçınmayarak Türkiye’nin 81 İlinde hizmet sunmak adına yola çıkmışız. Ürünlerimizi Türkiye’nin en uzak yerinde bile tüm sağlık kurumlarına birebir eğitim vererek ürünlerimizi tanıtmaktayız.

Pazarlama ve satiş


info

Pazarlama ve satış sistemimiz, doktor ve klinik çalışmalarından oluşmaktadır. Pazarlama ve tanıtım ekibimizde sağlık uzmanları (doktor, hemşire, att vb.) da yer almaktadır. Bundan dolayıdır ki, çalışmalarımızı daha profesyonel olarak yapmaktayız.

info

Ekibimiz, idari kadrosunda bulunan 4 kişi ve satış departmanımız 12 genç, dinamik, profesyonel ve işini benimsemiş kişilerden oluşmaktadır.